گله از دوستان ......

سلام

امروز هوای شهر مشهد بارونیه  ، از صبح زود که از خونه اومدم بیرون هوا گرفته و بغض آلود بود و هوای دل من هم .  

تصمیم گرفته بودم تا چندخطی در وبلاگ بنویسم،اول صبح سری به وبلاگ زدم و طبق عادت همیشگی از صفحه مدیریت نظرات شروع کردم .بعد از مدتها چند نظر اضافه شده بود و این یعنی دوستان ،بعد از مدتها مشغله، یادی هم از وبلاگ کرده اند. ولی از خووندن نظرات دلم گرفت و وظیفه خودم دونستم که نکاتی رو به خودم، و نه به دوستان،  یادآوری کنم و توضیحی ارائه بدم برای این عدم بروزرسانی :    

اینکه از اول هم  قرار نبوده خانم غفاری به تنهایی مسئولیت گرداندن وبلاگ رو به عهده بگیرن .

اینکه ایشون هم مثل بقیه و حتی خیلی خیلی بیشتر از بقیه گرفتاری و مشغله دارن و اگرکلی وقت و انرژی برای وبلاگ مِیزارن جای تشکر داره و نه توقع .

اینکه در تمام این مدت که ایشون کمتر مطالب رو بروزرسانی میکردن کسی نپرسید کجایی و چرا نیستی ؟

اینکه زمانی که مطلبی گذاشته میشه دوستان از گذاشتن حتی یک نظردریغ میکنن و این تصور پیش میاد که کسی به وبلاگ سر نمیزنه و مخاطب این صفحات هیچکس نیست.     

و آخر از همه اینکه من بارها به خانم غفاری  گفتم وبلاگی رو که دوستان براش ارزشی قائل نیستن بهتره حذفش کنی وشاید ایشون دارن کم کم به همین نتیجه میرسن .

از همه ی دوستان بابت این حرفها معذرت میخوام ....

بزارین به حساب گله ای دوستانه.

/ 7 نظر / 12 بازدید
صادق

سلام گاه می رویم تا برسیم. کجایش را نمی ‌دانیم. گاهی باید آرامش کسی را فرو ریخت، تنها برای اینکه بفهمد تنها نیست.[دست][لبخند]

رضا

وسعتي هست كه گاه بايد آرام و بي صدا بيايي و بگردي و بروي، تنها براي خودت و وقتي دلت مي‌گيرد. در اين باغ را نبايد گل گرفت، گلها روييده در آن از محبت دوستان. هر چيز فراز و فرود و نشيب دارد. جاده هميشه شلوغ نيست، هميشه هموار نيست، هميشه خلوت نيست، اماهميشه هست.

جواد

بجای تشکیل شب شعر یکمی فعالیت و همت را بیشترکنید.مخصوصا نویسندگان وبلاک.از خانم غفاری یاد بگیرید نه از خانم جعفری

محمود

[گل] ضمن سلام - عرض ادب و احترام به همه دوستان كه حكم سروري بر اين حقير دارند - به استحضار ميرسانم اين حقير پس از ساليا (حدود 20سال) كنكاش و جستجو خانواده علمي خود را يافتم و ان ميسر نگرديده بود مگر به همت والاي تني چند از عزيزان بزرگوار - بسيار خردسند شدم كه پس از ساليان متمادي توانسته ام جمع كوچكي از خانواده بزرگ خود را باز يابم - اما هيچوقت فكر نمي كردم كه اين لذت شادي زود گذر باشد و مجددا انسجام و همبستگي ما به اين سادگي برهم بخورد - نا سلامتي همگي داراي تحصيلات عاليه نيز هستيم - لذا پيشنهاد ميكنم مديريت محترم با اجراي يه فراخوان مجازي نسبت به تغييرتركيب اعضا كاربر ارشداقدام نمايد واز نيروهاي مستعد و فراغ بال بيشتر جهت كمك دربروز كردن و كنترل وبلاگ استفاده نمايد و عاجزانه استدعي دارم از توقف و حذف وبلاگ جدا حذر فرماييد. [گل][لبخند][قلب][خجالت][خجالت]

محمود

تازه ما دنبال فراخوان جديد بوديم كه امسال كجا دورهم جمع شويم . [گل][گل][دست][دست]

يزداني

محمود عزيز. مگه نخوندي متن خانوم جعفري رو. هواي مشهد ابري و باروني بوده و دل ايشون هم گرفته بوده يك كم گلايه كردند. اين جمع ديگه به هم نمي ريزه. ما تازه همديگه رو پيدا كرديم به اين راحتي هم از كنار هم دور نمي شيم. سلامتي همه دوستاي قديمي.

محمود

به سلامتی همه دوستان بخصوص وبلاگ گردانان عزیز و به افتخار مشهدیا - تهرانیا - اذری ها - و .... [دست][دست][دست][دست][دست][دست][گل][گل]