همت جمعی

بعد از یکدوره وقفه طولانی، از اونجایی که دلم برای همه دوستان تنگ شده بود دوباره وبلاگ رو راه انداختیم تا شاید اینبار با همیاری همه دوستان قدیم و جدید که به وبلاگ سر میزنن بتونیم وبلاگ رو سر پا نگه داریم، راستش یه کم از همه دوستان نا امید شدم! چون باتوجه به شرایطی که برای من بوجود اومده بود و واقعا امکان بروز کردن وبلاگ را نداشتم انتظار داشتم بقیه دوستان میدون رو خالی نکنن و این مسوولیت رو به عهده بگیرن ولی متاسفانه بعد از چند وقت که خودم سر زدم دیدم وبلاگی که اونقدر براش زحمت کشیدیم و اونقدر همه از ایجادش ابراز خوشحالی میکردن کاملا متروکه شدهناراحت

شاید یکی از دلایلی که باعث شد این وقفه اینقدر طولانی بشه هم همین بود، وقتی دیدم بقیه دوستان اصلا اهمیت نمیدن، تمام انگیزه من هم از بین رفت!

امیدوارم حالا که دوباره محلی مجازی برای دور هم جمع شدن داریم، اگر دوستان برای دوستیهامون ارزشی قائل هستند همگی تلاش کنند که این وبلاگ برقرار بمونه، از همه دوستان خواهش میکنم که برای وبلاگ مطلب بفرستند، تا جایی که میشه خودتون بنویسید، ایمیلهایی برای همه ما از طرف انواع و اقسام گروهها مختلف توی دنیای مجازی میاد که واقعا خیلی به درد وبلاگ نمیخوره البته قبول دارم که بعضی از مطالب زیبا هستند و چون هیچکدوم ما دست به قلم نیستیم و نوشتن برامون سخته (البته به استثنا دوست خوبمون آقای یزدانی) میشه بعضی وقتها از این مطالب هم استفاده کرد ولی اگر قرار باشه که روزی 6-7 تا از همین نوع ایمیلها از طرف هرکدوم از دوستان به آدرس ایمیل وبلاگ برسه دیگه نه کسی فرصت خوندنش رو داره و نه از بین حجم زیاد این مطالب متفرقه میشه به پیغامهای جدیدی که برای وبلاگ میاد جواب داد. بعلاوه اینکه وقتی قرار باشه این ایمیلها به صورت گروهی برای همه ارسال بشه دیگه ضرورت توی وبلاگ گذاشتن اونها چیه؟

پس یکبار دیگه خواهش میکنم مطالب رو خودتون بنویسید حتی شده یک خط!!!

ضمنا از این به بعد برای همه دوستان یک نام کاربری و رمز ورود مجزا تعریف خواهیم کرد که بتونید به صورت مستقل مطلبتون رو روی وبلاگ قرار بدید. دوستانی که مایلند اسم مستعار داشته باشند برای من ایمیلش کنند.

به امید دوستیهای پایدار

/ 8 نظر / 35 بازدید
افسانه

سلام . میدونی که من جدیدا علاقمند به فلسفه شدم !!!! موافقی متن فلسفی بنویسم ؟میدونی که من کلا قلم خوبی دارم [نیشخند]

رضوی

سلام من یکیو میشناختم به اسم افسانه ببخشید تشابه اسمیه یا شما هم از اون خبر دارین

يزداني

ميترا خانم سلام و خسته نباشيد. بازهم مرا شرمنده كرده‌ايد. تفكرات دوستان همه زيباست و مهم تفكر خوبي است كه پشت نوشته‌هاي با محبت همه دوستان موج مي‌زند. چه آن‌ها كه زيبا مي‌نويسند و چه نوشته‌هايي كه زيبا به نظر مي‌رسند و البته زيبا خوانده مي‌شوند. هر كتاب و نوشته و دست نوشته‌اي دو مولف دارد، يكي نويسنده و ديگري خواننده. به هر حال از لطف همه سپاسگزارم و دلتنگ ديدار همه دوستان. چه در فضاي مجازي و چه در فضاي مُجازي مانند هتل سلام!

87ی

چقدر خوشحالم اومدین دوباره.

محمد عطایی

سلام خانم غفاری گله اتان بجا ما چه چیزایی رابفرستیم چه باشد ودرچه زمینه هایی

میترا

آقای عطایی، این که مطلبتان چه باشد به سلیقه شماست، هر چیزی که به نظر خودتان ارزش به اشتراک گذاشتن با بقیه دوستان را دارد. فقط تا جایی که میتوانید سعی کنید از مطالب ایمیلهایی که به صورت گروهی مرتبا در فضای مجازی در حال دور زدن میباشد استفاده نکنید. البته باز هم اگر مطلبی بود که صلاح داانستید، بستگی به نظر شما دارد.

جمشیدی

سلام خانم مهندس خدا اجر بی پایانت دهد. مدت زمان زیادی از وقفه وبلاگ گزشت ودر طول این ایام من هم نا امید شدم و خیلی از دوستان که اینجا از حالشون با خبر میشدیم را از دست دادیم . شرکای شما در وبلاگ نویسی مدیران خوبی نبودن در انتخاب اعضا دقت بیشتری شود. [چشمک]

جمشیدی

سلام بر همه دوستان قدیمی تا چشم از جهان نبستیم قدر همدیگر را بدونیم