یه پیشنهاد یلدایی

تلفن امروز صبح از طرف یک عزیز، باعث شد ایده ای به ذهنم برسه و انگیزه ای شد برای نوشتن این مطلب. اما قطعا همراهی همه دوستان رو لازم دارم تا شاید مطلب به درد بخوری از آب در بیاد. پس خواهش میکنم هر چقدر که میتونید حتی در حد یک خط ، بنویسید.

مهم اینه که خودتون بنویسید، وگرنه همه ما خیلی راحت میتونیم با یه جستجوی ساده از اینترنت و کپی کردن، خیلی از مطالب مشابه رو پیدا کنیم و چه بسا توی ایمیلهایی، به دستمون برسه (به خصوص از طرف گروههای توی فضای مجازی). پس باز هم خواهش میکنم هر چی که میدونین رو با قلم خودتون بنویسید.

هم میتونید ایمیل بفرستید هم اگه براتون راحتتره توی قسمت نظرات بنوسید ولی تیک خصوصی روبزنید تا من بتونم به عنوان یه مطلب مستقل بزارمش توی صفحه اول وبلاگ

واما مطلبی که میخواستم بگم:

از اونجایی که هر کدوم از ما از یه گوشه ایران هستیم و قطعا رسوم خاص خودمون رو به مناسبت شب یلدا داریم، هر کس هر رسمی رو که توی منطقه خودش به این مناسبت داره بنویسه، احتمال اینکه تکراری هم باشه هست ولی مهم نیست اینجوری شاید بتونیم ما هم یه قدمی برداریم برای حفظ این سنتهای زیبا.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

ضمنا قرار نیست فقط من و آقای صادق اینجا مطلب بنویسیم، اگر هم چیز زیادی نمیدونید، این شب یلدا فرصت خیلی خوبیه برای اینکه از بزرگترهای خانواده و فامیل بپرسید و بعدش برای ما بنوسید

 

(یه خواهش دیگه هم دارم لطفا با قومیتها، اعتقادات و ..... شوخی نکنید تا دوباره کسی دلخور نشه)

/ 2 نظر / 30 بازدید
محمود

من چیزی فوق العاده ایی یادم نمیاد.

میترا

آقای جمشیدی اصلا لازم نیست چیز فوق العاده ای باشه ، ضمنا بد نیست از بزرگترها هم کمک بگیرید