در سوگ پدر

این روزها دوست عزیزمون نوشین، در غم از دست دادن پدر بزرگوارشون عزادار هستند، از خداوند متعال برای  ایشون و خانواده محترم  سلامتی و صبری عظیم ،و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب میکنبم . 

نوشین جان ما را هم در غم خود شریک بدانید.

/ 9 نظر / 230 بازدید
حجت

سلام مرسی

حبيب

نوشين خانوم تسليت ميگم ، ما رو هم در غمتون شريك بدونين

سلیمانی

سلام خانم قاسمی درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت می گویم . ما را در غم خود شریک بدانید

رضوی

گل به گل سنگ به سنگ این شهر یادگاران تواند رفته ای اینک وهر سبزه وسنگ سوگواران تواند رفته ای اینک لیک بر میگردی چه تمنای محالی دارم خنده ام میگیرد...... نوشین جان این غم بزرگ واین دلتنگی که همیشه با رفتنشان با ما می ماند را به تو و خانواده محترمت تسلیت می گویم

جعفری

نوشین جان .از دست دادن پدر ،مصیبتی بس عظیم است، ولی چه کنیم که در مقابل تقدیر چاره ای جز تسلیم نداریم . از صمیم قلب این غم بزرگ را به تو و خانواده محترمت تسلیت میگم و برای شما آرزوی صبر و شکیبایی دارم .

صادق

خانم دکتر قاسمی مصیبت وارده را به شما وخانواده گرامیتان تسلیت وبرای آن مرحوم از خداوند منان مغفرت می خواهیم .

بخشي

نوشين جان سلام خيلي متاسف شدم اميدوارم آخريد غمت باشه انشاالله هميشه به شادي ببينيمت

يزداني

اين خط نوشته‌ها كه بر دل صحرا نوشته‌اند «ياران رفته» با قلم پا نوشته‌اند. با نوشته جمله‌اي كوتاه نمي‌توان تسلا داد دلي را كه داغدار عزيز از دست رفته‌اي است. براي آن بزرگوار آرامش و براي شما صبوري آرزو مي‌كنم.

nooshin

حبیب عزیز-جناب آقای سلیمانی-بهناز جونم-افسانه و میترای گلم-جناب آقای صادق-فاطی جان - آقای یزدانی عزیز از همه شما دوستان که منو شرمنده محبتتون کردین بخصوص میتراوافسانه و حبیب عزیز که با ارسال تاج گل منو حسابی شرمنده خودشون کردن ممنونم .به داشتن چنین دوستانی افتخار میکنم .امیدوارم تو شادیهاتون جبران کنم .بازم از کلیه دوستان بابت همدردیشون تشکر میکنم