گروه برق 69 دانشگاه بیرجند

محلی برای ارتباط با دوستان گروه برق 69 بیرجند

همت جمعی
ساعت ٦:٥٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

بعد از یکدوره وقفه طولانی، از اونجایی که دلم برای همه دوستان تنگ شده بود دوباره وبلاگ رو راه انداختیم تا شاید اینبار با همیاری همه دوستان قدیم و جدید که به وبلاگ سر میزنن بتونیم وبلاگ رو سر پا نگه داریم، راستش یه کم از همه دوستان نا امید شدم! چون باتوجه به شرایطی که برای من بوجود اومده بود و واقعا امکان بروز کردن وبلاگ را نداشتم انتظار داشتم بقیه دوستان میدون رو خالی نکنن و این مسوولیت رو به عهده بگیرن ولی متاسفانه بعد از چند وقت که خودم سر زدم دیدم وبلاگی که اونقدر براش زحمت کشیدیم و اونقدر همه از ایجادش ابراز خوشحالی میکردن کاملا متروکه شدهناراحت

شاید یکی از دلایلی که باعث شد این وقفه اینقدر طولانی بشه هم همین بود، وقتی دیدم بقیه دوستان اصلا اهمیت نمیدن، تمام انگیزه من هم از بین رفت!

امیدوارم حالا که دوباره محلی مجازی برای دور هم جمع شدن داریم، اگر دوستان برای دوستیهامون ارزشی قائل هستند همگی تلاش کنند که این وبلاگ برقرار بمونه، از همه دوستان خواهش میکنم که برای وبلاگ مطلب بفرستند، تا جایی که میشه خودتون بنویسید، ایمیلهایی برای همه ما از طرف انواع و اقسام گروهها مختلف توی دنیای مجازی میاد که واقعا خیلی به درد وبلاگ نمیخوره البته قبول دارم که بعضی از مطالب زیبا هستند و چون هیچکدوم ما دست به قلم نیستیم و نوشتن برامون سخته (البته به استثنا دوست خوبمون آقای یزدانی) میشه بعضی وقتها از این مطالب هم استفاده کرد ولی اگر قرار باشه که روزی 6-7 تا از همین نوع ایمیلها از طرف هرکدوم از دوستان به آدرس ایمیل وبلاگ برسه دیگه نه کسی فرصت خوندنش رو داره و نه از بین حجم زیاد این مطالب متفرقه میشه به پیغامهای جدیدی که برای وبلاگ میاد جواب داد. بعلاوه اینکه وقتی قرار باشه این ایمیلها به صورت گروهی برای همه ارسال بشه دیگه ضرورت توی وبلاگ گذاشتن اونها چیه؟

پس یکبار دیگه خواهش میکنم مطالب رو خودتون بنویسید حتی شده یک خط!!!

ضمنا از این به بعد برای همه دوستان یک نام کاربری و رمز ورود مجزا تعریف خواهیم کرد که بتونید به صورت مستقل مطلبتون رو روی وبلاگ قرار بدید. دوستانی که مایلند اسم مستعار داشته باشند برای من ایمیلش کنند.

به امید دوستیهای پایدار